Restoran otomasyonları bir diğer ismi Restoran Adisyon sistemleri özellikle fast food paket servisi, restorant, eğlence merkezleri, rezervasyon ile çalışan işletmelerin tercih ettiği bir sistemdir Ankara Restoran Otomasyon Hizmeti Olarak bu hizmeti bizden satın alabilirsiniz.

Geleneksel kağıt üstünde hesap alma sistemlerine oranla oldukca faydalı bir sistemdir. Gunlük, haftalık, aylık olarak raporlarınızı tutabilir, personel satışlarınızı takip etmenin yanı sıra stoklarınızı takip etmekte de oldukca kolaylık sağlar, yaptıgınız her satış ve işlem kayıt altında olur ve aylık bazda hedefler belirleyip satışlarınızı arttırmak konusunda da oldukca etkilidir, entegre edilen caller id cihazımız ile paket servis için arayan üşterilerinizden defalarca kez adres almazsınız müşteriniz sizi aradığında adresi otomatik ekranınıza düşer

oluşturduğumuz sistemde ister terminal cihazları isterseniz tablet ve ya akıllı telefonlarınız ile müşterilerinizin siparişlerini anlık alırsınız, müşteri borçlarınızın yanı sıra personel alacaklarınızı ve personel devamlılıgını da rahatlıkla takip edebilirsiniz. restoran sistemlerimizin bir diğer özelliği ise işletmeniz dısında iken istediğiniz yerden işletme hesabınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Oluşturulan yetki sınırlandırmaları ile personellerinize ve işletmeniz içerisinde bulunan şeflerinize özel yetkiler ataya bilir mutfagınıza yerleştireceğiniz ekran ile mutfaga düşen siparişlerinizin aşcılarınız tarafından takip edilerek hazırlanmasını sağlaya bilirsiniz. Ankara Restoran Yazılımı olarak profesyonel ekibimiz ve 1. kalite ekipmanlarımız ile işleriniz hiç duraksamadan devam eder.